Vítejte na horách

Sjezdovka Pařez a "Roketnice" na dlani
Sjezdovka Pařez a "Roketnice" na dlani
Jirka v Krmelci pod Pařezem
Jirka v Krmelci pod Pařezem

Vybavili jsme pro Vás rodinné apartmány abyste se u nás cítili jako doma. Provozujeme je jako rodinná firma a budeme se s Vámi rádi setkávat. Zpětná vazba a osobní přístup je pro nás velmi důležitý. 

Kvalitní postele, nábytek z masivního dubu, nadstandardně vybavené kuchyně, dostatečné úložné prostory, moderní a prostorné koupelny, podlahové vytápění, parkoviště přímo u objektu, slunečná terasa a krásné výhledy jsou drobné střípky, kterými bychom rádi zpříjemnili Váš pobyt. 

Sami máme děti a snažili jsme se, aby byl dům pohodlný i pro nejmenší hosty. Máme pro vás k zapůjčení dětské cestovní postýlky s klasickou matrací, židličky, vaničku nebo koupací kyblík, stupínky do koupelny, dětská prkénka, dětské pojistky. V každém apartmánu je nádobí i pro děti. Ve společenské místnosti je vybavený dětský koutek a předplacená internetová televize s dětskými i filmovými kanály. 

Pro větší návštěvníky jsou ve společenské místnosti k zapůjčení společenské hry, knížky a časopisy. Součástí kuchyně je mimo lednice i vestavná vinotéka. Je zde párty reproduktor s mikrofonem. 

V zimní sezóně se nad objektem v docházkové vzdálenosti (zpět na lyžích přijedete až k objektu) nachází lyžařský areál Pařez - Studenov. Zejména pěkně udržovaná a zasněžovaná sjezdovka na Pařezu je vhodná pro malé lyžaře (pomy). K dispozici je zde i lyžařská škola a půjčovna vybavení. 

V létě je u domu k dispozici ohniště, gril a herní prvky pro děti. Pro cyklisty nabízíme zabezpečený sklad pro kola.